درباره ما

شرح حالی در رابطه با ارم لوگو که تصویر آن نمایانگر یک پرنده می‌باشد.

زمانی که خواستم طراحی لوگو را انجام دهم لوگو‌های دیگر را درسایت‌های مختلف دنبال کردم‌، دوست داشتم چیزی را طراحی کنم که نسبت به لوگو‌های دیگر متفاوت‌تر و در یک لحظه مشاهده آن تمام ارزش گوش دادن به کتاب‌های صوتی را به ما بیاموزد.

داستان راه اندازی سایت arasot

من علاقه‌ی زیادی به کتاب و کتاب‌خوانی داشتم ولی به دلیل مشغله فراوان نمی‌توانستم کتاب‌های مورد علاقه‌ام را بخوانم و از آن لذت ببرم. تهیه‌ی کتاب مورد نظر من وقت زیاد و هزینه‌ی زیادی به همراه داشت. من هم به دنبال راهی بودم که بتوانم وقت و هزینه کتاب را کاهش دهم. در ناخود آگه خود فکری به ذهنم رسید که خودم سایت کتاب صوتی را راه اندازی کنم و این شد که به دنبال افرادی بروم که در راه اندازی سایت تخصص بالایی داشته باشند که که بتوانند من را یاری کنند که  لطف خدای بزرگ شامل حالم شد. هم فرد متخصص را سر راه من قرار داد و هم گویندگان حرفه ای را که من را در این کار همراهی کنند که بتوانم سایت آراصوت را راه اندازی کنم و آن را به سمت روز افزون هر چه بیشتر و خدمات بهتر سوق دهم.

پس من بدین منظور سایت را راه‌اندازی کردم که بتوانم با خدمات ارزنده و با هزینه‌های پایین مطالب مفیدی را به افراد ارائه دهم.

اراصوت

شناخت هدف و نیازتوسط آراصوت

آراصوت جهت صوتی کردن کتاب‌های مطابق با زندگی روزمره‌ی افراد گام طلایی برداشته است که افراد بتوانند هم به مشغله کارهای روزمره خود بپردازند و هم این‌که کتاب‌های مورد علاقه خود را گوش کنند. در این کتاب‌های صوتی به  زندگی‌نامه بزرگان تاریخ  که به ما ثابت کرده‌اند که غیرممکن، غیرممکن است می‌پردازد. اگردرتمام دوران زندگی‌مان این جمله را سرلوحه و ملکه ذهن خود قراردهیم به تمام رویاها، رویاهایی که روزی برای ما فقط یک آرزو بوده است به آنها می‌توانیم جامع عمل بپوشانیم.

هدف arasote

هدف آرا صوت در جهت صوتی کردن کتاب‌ها این است که به راحتی کتاب‌های مورد علاق‌ی عزیزان را در دسترس‌شان و همچنین یادگیری و کسب دانش و اطلاعات در مورد کتاب‌ها و لذت بردن از گوش دادن به آنهااست. به طور کلی آرا صوت افق‌های فکری افراد را گسترش و آن‌هارا به سرزمین‌های جدیدو هم‌چنین آشنا کردن با علوم گوناگون و راه و روش زندگی کردن انسان‌های مختلف سوق می‌دهد.

نتیجه‌گیری:

۱-جهت کسب معلومات و فراگیری از تجربیات ذهنی و قدرت تصمیم‌گیری افراد در موفقیت

۲-گوش دادن به کتاب‌های صوتی بدون دغدغه زمان

۳-استقبال از کتاب‌های صوتی و حفظ محیط زیست

۴-موثر بودن در رسیدن به اهداف و رویا‌های فرد در زندگی روزمره

۵-و همیشه به یاد داشته باشین که شنیدن اثر بخش‌تر از خواندن می‌باشد.

چشم انداز آرا‌صوت

یادگیری در کسب معلومات و آشنا شدن افراد با علوم گوناگون و گسترش افق‌های فکری و لذت بردن از گوش دادن به کتاب‌ها در قالب فایل‌های صوتی.

کلام آخر

اگر قبل از تو یه نفر تونسته باشه یه کاری رو انجام بده پس تو هم قطعا می‌تونی. پس اگه تابه حال کسی نتونسته اون کار رو انجام بده پس تو باید قطعا اولین فردی باشی که بتونی اون کار رو انجام بدی.

توسط
تومان