قوانین و مقررات

راهنمای کلی

سایت آراصوت قابل‌مشاهده به شکل عمومی است ولی خرید فقط برای کاربرانی که در سایت یا اپلیکیشن آراصوت ثبت‌نام کرده‌اند و دارای حساب کاربری می‌باشند امکان‌پذیر خواهد بود.

به دلیل پایبندی به قوانین نشر و حفظ حقوق ناشران و مؤلفان، امکان پرینت گرفتن، کپی کردن، ذخیره تصاویر، ارسال و به‌اشتراک‌گذاری فایل کتاب‌ها وجود ندارد.

شما نهایتاً با سه دستگاه می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید. در صورت تعویض دستگاه همراه خود برای حذف یکی از سه دستگاه قبلی، ایمیلی مبنی بر درخواست حذف دستگاه از حساب کاربری به واحد پشتیبانی ارسال کنید.

نظرات

در صفحه مربوط به هر کتاب، نظراتی که شامل موارد زیر باشد تائید نخواهند شد:

الفاظ رکیک، تبلیغ به نفع یا علیه ناشر یا ناشران خاص، هر نوع محتوای متناقض عرف جامعه، نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران، محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌ها، توهین به مقدسات، اقوام یا اشخاص، تبلیغات به هر شکلی، هرگونه لینک به سایت‌های دیگر، نظراتی که دارای محتوای جمع‌آوری رأی و لایک دیگر کاربران باشند، شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات تماس، نام کاربری افراد در سایت‌های مختلف مانند Yahoo ID و … ، درخواست و دعوت به چت، نظراتی غیر‌مرتبط با کتاب یا مجله

حریم شخصی

حریم شخصی شما برای ما بسیار ارزشمند است. ما از اطلاعات کاربران تنها برای شخصی‌سازی ارائه‌ خدمات و اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنیم. تمامی اطلاعاتی که در زمان ثبت‌نام در اختیار طاقچه قرار می‌گیرد، نزد ما محفوظ خواهد ماند.

جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی داده‌هایی هستند که می‌توانند برای تشخیص یکتای یک فرد مورد استفاده قرار گیرند و به‌طور مستقیم از طریق شما برای ما ارسال می‌شوند. در حال حاضر تنها اطلاعات شخصی کاربران در آراصوت نشانی ایمیل و یا شماره تلفن است که برای ایجاد حساب کاربری و دریافت خبرنامه در اختیار ما قرار می‌دهید. نشانی ایمیل کاربران به‌هیچ‌عنوان در اختیار شرکت‌ها و مؤسسات دیگر قرار نخواهد گرفت و از طریق خبرنامه تنها اطلاعات مربوط به آراصوت و کتاب‌های آن و نیز اطلاع رسانی‌های مرتبط با کاربران آراصوت به آن‌ها ارسال خواهد شد.

توسط
تومان